Тайгер Вудс "спав за кермом", коли його арештували

Tiger Woods mugshot Копирайт изображения Palm Beach County Sheriff's Office

Гольфіст Тайгер Вудс "спав за кермом" в той час, як двигун його авто працював, коли його арештувала поліція, повідомляють американські ЗМІ.

Рано вранці у понеділок колишнього гольфіста номер один у світі виявили за кермом його "Мерседеса", який стояв у крайній правій смузі. Офіцер поліції був змушений розбутити чоловіка.

Його звинуватили у водінні під дією алкогольних або наркотичних речовин, але сам Вудс каже, що це була "несподівана реакція на прописані йому ліки".

Він стверджує, що не був під впливом алкоголю.

"Вудс говорив вкрай повільно і невиразно", - йдеться у поліцейському звіті, опублікованому в амеркианських ЗМІ. Він ішов на співпрацю, але був "збентежений".

Тасти показали, що він був "не в змозі ходити самостійно", але алкоголю в його диханні не було.

Спочатку Вудс сказав офіцеру, що повертався з Лос-Анджелеса, де грав у гольф, і що не знає, де перебуває.

Потім він змінив історію про те, звідки і куди їхав, йдеться в повідомленні поліції.

Поліцейський документ також розкрив деякі медичні подробиці щодо гольфіста, зокрема те, що він мав кілька операцій на коліні й Ахілловому сухожиллі.

Копирайт изображения AFP
Image caption У лютому колишній чемпіон світу грав у Дубаї, а у квітні йому зробили четверту операцію на хребті

Вудс також повідомив поліції, що приймає кілька рецептурних ліків.

Зараз спортсмен відновлюється після операції на хребті, яка була вже четвертою. Очікується, що він не повернеться у спорт щонайменше до жовтня.

У своєму нещодавньому коментарі про своє здоров'я, він писав, що операція послабила страшний біль, і що він "не почувався так добре багато років".