Міноборони РФ назвало причину катастрофи Ту-154 в Сочі

Сочі Копирайт изображения EPA
Image caption 92 людини, що перебували на борту літака - загинули

Причиною катастрофи Ту-154 міноборони Росії, який прямував до Сирії і розбився у грудні 2016 року в Сочі, могла стати помилка командира літака.

"За результатами розслідування встановили, що причиною події могло бути порушення просторового орієнтування - ситуаційної обізнаності командира повітряного судна, що призвело до його помилкових дій", - повідомили у російському відомстві.

У заяві підкреслили, що "жодних порушень правил заправки літака паливом в аеропорту міста Сочі або вплив зовнішніх факторів" - не встановили.

Комісія, що вела розслідування, також не виявила порушень центрування літака або розподілу пасажирів у ньому.

У березні газета "Комммерсант'" повідомляла, що розслідування схиляється до версії, що пілот літака під час катастрофи був дезорієнтований.

На борту перебували 92 людини, серед них були артисти хору ансамблю імені Александрова, голова фонду "Справедлива допомога" Єлизавета Глінка і дев'ять співробітників федеральних телеканалів. Усі вони загинули.

До пошуків у районі катастрофи залучили 192 водолаза, 45 кораблів і суден, 15 глибоководних апаратів, 12 літаків і п'ять вертольотів.

Новини на цю ж тему