У Сенаті США пропонують посилити санкції проти Росії

сенат сша Копирайт изображения Getty Images

Американські сенатори запропонували посилити санкції щодо Росії через її дії в Україні та Сирії, а також через вторгнення в кіберсистеми США.

Ініціаторами законопроекту виступили члени банківського комітету - сенатор-республіканець з Айдахо Майкл Крейпо і демократ Шеррод Браун, що представляє штат Огайо. Про це пише агенція Bloomberg з посиланням на заяву сенаторів.

За їх словами, законопроект дозволить ввести широкомасштабні нові санкції, які накладають обмеження на різні сектори російської економіки, зокрема, на гірничодобувну промисловість, металургію та залізничні перевезення.

"Незважаючи на чинні санкції, Росія як і раніше є ворожою, впертою державою, яка посилює свою військову діяльність, пов'язану з кібер-інформаційним шпигунством, і дотримується економічної тактики, спрямованої на те, щоб завдати шкоди США і розколоти єдність між ними та їхніми союзниками", — йдеться в коментарі до нового законопроекту.

27 травня країни "Великої сімки" заявили про готовність посилити санкції, запроваджені проти Росії після анексії Криму, якщо цього вимагатимуть її дії.

Новини на цю ж тему