Модель заявила, що Hyundai звільнив її "через менструацію"

Модель Рейчел Рікерт Копирайт изображения PHILÍPE ALEXANDER
Image caption Рейчел Рікерт нібито не відпустили вчасно в туалет

Модель Рейчел Рікерт поскаржилася на автомобільний концерн Hyundai, який нібито звільнив її за те, що у неї була менструація під час роботи.

27-річна модель заявила, що під час автошоу в Нью-Йорку в квітні цього року вона попросилася в туалет, але її не відпустили, зіславшись на велику кількість клієнтів.

У підсумку вона не змогла вчасно поміняти тампон, через що їй довелося міняти спідню білизну й колготки, про що вона повідомила свого агента.

В інтерв'ю ВВС пані Рікерт розповіла, що представники автоконцерну запропонували їй наступного дня взяти вихідний, але вона відмовилася, оскільки не хотіла втрачати погодинну оплату, тому вийшла на роботу.

Однак агент зателефонувала і повідомила їй, що Hyundai не хоче продовжувати співпрацю з моделлю "через те, що у неї менструація".

"Я була приголомшена і дуже засмучена. Я розплакалася. Адже я відмовилася від участі в інших заходах. Було відчуття - як? Цього не може бути!" - розповіла Рейчел Рікерт в інтерв'ю ВВС.

Пізніше вона поскаржилася на дискримінацію в Комісію США з дотримання рівноправності при працевлаштуванні.

При цьому модель, яка брала участь у приблизно 50 подібних виставках, каже, що відчуває себе зганьбленою через такі дії Hyundai.

Американське відділення Hyundai Motor обіцяло розслідувати інцидент.