Підозрюваного у замаху на Осмаєва допитують - голова Нацполіції

замах на осмаєва

Правоохоронці допитують підозрюваного у замаху на учасника АТО Адама Осмаєва, який зараз перебуває в лікарні в Києві, повідомив голова Нацполіція України Сергій Князєв.

"Підозрюваного затримали, зараз він знаходиться на стаціонарному лікуванні, проте з ним проводяться активні слідчі дії. Саме в цей час проводиться його допит", - сказав пан Князєв.

Водночас він не уточнив, чи вже встановили особу підозрюваного.

1 червня поліція повідомила, що в Києві стався замах на подружжя учасників АТО Адама Осмаєва і Аміну Окуєву, які служили зокрема в рядах батальйону поліції "Київ-2".

Аміна Окуєва з метою самозахисту відкрила вогонь у відповідь і поранила нападника, який стріляв у її чоловіка, зазначили у МВС.

З вогнепальними пораненнями Адама Осмаєва і нападника доправили до лікарні.

Як повідомив речник МВС України Артем Шевченко, головною версією замаху на Осмаєва є помста за його партіотичну позицію.

Ще однією версією, яку не відкидають правоохоронці, є "чеченський слід", а також "замовне вбивство, підготовлене російськими спецслужбами", сказав радник глави МВС України Антон Геращенко.

Свого часу Адама Осмаєва, який є уродженцем Чечні, звинувачували у підготовці замаху на Володимира Путіна і голови чечні Рамзана Кадирова.

Новини на цю ж тему