Авдіївка може залишитися без води

Авдіївка

Автор фото, mil.gov.ua

Підпис до фото,

Авдіївка тривалий час залишається однією з найнеспокійніших точок у зоні АТО

У понеділок Авдіївка може залишитись без води, заявили у міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Там зазначили, що через обстріли пошкодили трубопровод та лінію електропередач - внаслідок цього зупинилася Донецька фільтрувальна станція.

"Наразі резервуар з водою для потреб міста фактично вичерпаний, поки що відсутня можливість його наповнити", - ідеться у повідомленні.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій розвозить воду вулицями міста.

Роботу фільтрувальної станції припинили ще 1 червня. Згодом ремонтна бригада запустила трубопровід, але наступного дня пошкодили лінію електропередач, і станцію знеструмили.

У неділю в прес-центрі штабу АТО повідомили, що незаконні збройні формування знову обстріляли з мінометів Донецьку фільтрувальну станцію.

Можливості відремонтувати усе зараз, кажуть у міністерстві, немає, оскільки працювати у тому районі неможливо без попереднього узгодження з російською стороною.

Об'єкт забезпечує питною водою Донецьк, Ясинувату, Авдіївку та інші населенні пункти, в яких загалом живуть понад 600 тисяч людей.