Стрілянина в Орландо: звільнений клерк напав на колишніх колег

Стрілянина сталася у промисловій зоні на сході міста

Автор фото, Reuters

Підпис до фото,

Стрілянина сталася у промисловій зоні на сході міста

Поліція у американському штаті Флорида повідомляє про п'ятьох загиблих у стрілянині, що сталася у понеділок у місті Орландо.

Інцидент стався вранці у промисловій зоні на сході міста, повідомляє видання Orlando Sentinel.

Поліція каже, що ситуація на місці "стабілізувалася". Місцеві ЗМІ повідомляють, що стрілянина сталася у будівлі, що належить компанії Fiamma, що займається виробництвом фургонів для кемпінгу. На місце прибули агенти ФБР.

У офісі шерифа заявили, що стрілянину вчинив 45-річний чоловік. Він був озброєний пістолетом і ножем. Чоловік - колишній працівник компанії, якого звільнили у квітні.

За даними правоохоронців, чотири людини померли на місці, ще одна людина померла у лікарні. Семеро людей, що були на місці інциденту, вціліли у стрілянині.

Сам нападник покінчив із собою на місці.

Автор фото, AFP

Підпис до фото,

Поліція прибула на місце стрілянини упродовж кількох хвилин

У офісі шерифа кажуть, що цей інцидент у Орландо був побутовим, і його не розслідуватимуть як теракт.

Губернатор Флориди Рік Скотт засудив напад як "безглуздий акт насильства". "За останній рік перед спільнотою Орландо постало стільки викликів, як ніколи досі", - заявив він.

Стрілянина сталася всього через тиждень після першої річниці нападу на гей-клуб , у якому загинуло 49 людей. Це була найкривавіша масова стрілянина в сучасній історії США.