Лондон: поліція назвала третього нападника

лондон, поліція

Британська поліція назвала ім'я третього чоловіка, який скоїв напад 3 червня на Лондонському мосту.

За повідомленням, це чоловік маррокансько-італійського походження Юзеф Загба.

Раніше поліція назвала двох інших нападників - це 27-річний Хурам Батт і 30-річний Рашид Редуане.

За даними поліції, Батт був родом з Пакистану і мав британський паспорт. Він працював в компанії Auriga, якій належить мережа ресторанів швидкого харчування Kentucky Fried Chicken, до жовтня 2016 року шість місяців був стажером у службі підтримки клієнтів лондонського метрополітену.

Копирайт изображения Getty Images

Редуане, за інформацією поліції, був марокансько-лівійського походження, працював кухарем і використовував різні дати народження та імена.

За даними Скотленд-Ярду, троє цих нападників вбили сімох і поранили 48 людей у нападі вночі, 3 червня.

Зловмисники збили кількох перехожих на Лондонському мосту, після чого вистрибнули з білого фургона і влаштували різанину у популярному місці вечірнього відпочинку на ринку Боро.

Серед жертв нападу на Лондонському мості - канадійка Кріссі Арчибальд. За повідомленням її родини, 30-річна дівчина померла на руках свого нареченого після того, як потрапила під фургон нападників.

Іншою жертвою нападу назвали австралійку Крісті Боден, яка, за повідомленням її родини, поспішала на міст, щоби допомогти людям.

Сестра 32-річного британця Джеймса МакМулана вважає, що сесред загибих є і її брат, адже на одному з тіл на місці інциденту знайшли його банківську карту.

Також серед семи жертв нападу є французи, повідомив міністр закордонних спав Франції Жан-Ів Ле Дріан.