Теплохід "Генерал Ватутін" перед виходом до Ростова змінив власника

Ватутін Копирайт изображения ruta-cruise.com
Image caption Теплохід "Генерал Ватутін" офіційно змінив прапор України на прапор Белізу і легально вирушив до російського Ростова-на-Дону

Теплохід "Генерал Ватутін" більше не перебуває на українському обліку - судно зареєстроване у Белізі. Про це ВВС Україна розповіли у туристичній компанії "Червона рута", яка фрахтувала теплохід.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що українське туристичне судно "Генерал Ватутін" нібито з невідомих причин відхилилося від курсу й пішло замість Одеси до російського Ростова-на-Дону.

"Теплохід "Генерал Ватутін" три з половиною роки стояв на причалі в Києві. 25 травня вийшов до Херсона, звідти - до Ізмаїла. Там він змінив власника і український прапор. З українського реєстру він був офіційно знятий і поставлений на облік у країні Беліз", - пояснили у компанії "Червона рута".

Там додали, що туристів на борту судна не було. "Генерал Ватутін" вже більше трьох років не був у круїзах.

"З Ізмаїла йому оформили вихід на порт Джурджулешти у Молдові. Далі, як можна зрозуміти, дали команду йти на Ростов і він пішов на Ростов", - відзначають у туристичній компанії.

Там припускають, що у Ростові-на-Дону "Генерал Ватутін" може працювати як готель на воді або ж проводити круїзи по Дону.

На теплоході залишилася українська команда з 13 моряків.

Круїзний чотирипалубний теплохід "Генерал Ватутін" курсував по Дніпру і Чорному морю. На судні могли розміститися 280 пасажирів у 154 гостьових номерах.

Також на цю тему