"Таємничу квартиру" Поклонської хочуть перевірити

Поклонська Копирайт изображения Getty Images

Російське відділення неурядової організації Transparency International виявило в Донецьку квартиру, яка може належати голові комісії Держдуми з контролю за достовірністю відомостей про доходи Наталії Поклонській.

Організація виявила в українському держреєстрі прав на нерухомість квартиру площею 30 квадратних метрів. Вона зареєстрована на ім'я Наталії Володимирівни Дубровської, яка народилася в один день із пані Поклонською.

В організації зазначають, що в неофіційних біографіях екс-прокурора в інтернеті, стверджують, що її дівоче прізвище - Дубровська.

Організація підкреслює, що у деклараціях депутата, інформації про таку житлову площу немає.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Виставка політичного плакату "Перекличка" у Верховній Раді

"Є підстави вважати, що Наталя Поклонська володіє квартирою в Донецьку, яку вона чотири рази приховала під час декларування свого майна. Якщо цей факт підтвердиться, пані Поклонську мають позбавити мандата депутата Держдуми", - повідомили у Transparency International.

Автори заяви також стверджують, що пані Поклонська продовжує користуватися службовою квартирою в Сімферополі, хоча вже не обіймає посаду прокурора.

Організація повідомляє, що надіслала голові Держдуми В'ячеславу Володимирову і в адміністрацію президента заяви з проханням перевірити достовірність відомостей про доходи та майно Поклонської. Крім того, Transparency звернулася до генпрокурора Росії Юрія Чайки, аби перевірити законність використання пані Поклонською квартири в Криму.

Ані пані Поклонська, ані її представники поки що не прокоментували заяву Transparency International.

Пані Поклонська 20 травня запропонувала провести антикорупційні перевірки щодо Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального і російського відділення Transparency International.

У відповідь заступник директора російського відділення Transparency International Ілля Шуманов анонсував розслідування щодо самої екс-прокурорки Криму.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему