Ключові британські міністри залишаться у новому уряді

Боріс Джонсон Копирайт изображения Getty Images

Міністри, які займали найбільш важливі пости у попередньому уряді Британії, збережуть свої пости і після виборів. Зокрема, роботу продовжить міністр закордонних справ Борис Джонсон і міністр фінансів Філіп Хеммонд.

Пан Хеммонд сказав, що готовий працювати над найбільш вигідними умовами для Британії під час виходу із Євросоюзу.

Пан Джонсон заявив, що "заради блага найбільшої країни на Землі" доведеться "чимало попрацювати".

Як підтвердила прес-служба прем'єр-міністра Британії Терези Мей, крім пана Джонсона і пана Хеммонда в уряді точно залишаться міністр оборони Майкл Феллон, міністр внутрішніх справ Ембер Радд і міністр у справах "брекзиту" Девід Девіс.

Політичний кореспондент BBC Елеанор Гарньє каже, що не виключено, що свої посади втратять міністри, які не надто активно брали участь у передвиборній кампанії.

За підсумками позачергових виборів, які оголосила прем'єр-міністр Тереза Мей, консерватори не змогли зберегти правлячу більшість, проте все ж отримали від королеви дозвіл сформувати новий уряд.

Під час виступу на Даунінг-стріт після аудієнції з королевою, пані Мей заявила, що спробує сформувати уряд за підтримки північноірландської Партії демократичних юніоністів (ДЮП), з якої у консерваторів склалися міцні відносини.

Пані Мей пообіцяла докласти всіх зусиль задля досягнення домовленостей щодо "брекзиту", які влаштують усіх у Британії.

"Саме за це проголосував народ в минулому році, саме це ми і забезпечимо. Так що за роботу!" - заявила вона.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему