Президента Бразилії виправдали у справі про фінансові порушення

Мішель Темер Копирайт изображения Huw Evans picture agency
Image caption Темер залишається фігурантом низки антикорупційних розслідувань

Верховний виборчий суд Бразилії виправдав президента Мішеля Темера у справі про фінансування виборчої кампанії 2014 року.

Із семи суддів за закриття справи проти Темера проголосували четверо, тоді як троє висловилися проти.

Звинувачення на адресу президента Темера стосуються фінансування виборчої кампанії 2014 року, у якій він брав участь у парі з екс-президентом Бразилії Ділмою Русеф.

Мішель Темер, який після перемоги на виборах посів посаду віце-президента, замінив Русеф на посаді голови держави після того, як їй оголосили імпічмент.

Якби суд визнав його винним, результати президентських виборів були б анульовані, а відтак, Темер залишив би посаду президента.

На думку судді, який головував під час розгляду справи, для скасування результатів виборів було надано достатньо доказів корумпованості кандидатів. Проте інші судді не погодилися із такою думкою головуючого, твердячи, що факт використання незаконних внесків саме для фінансування виборчої кампанії так і не було доведено.

Президент Темер залишається фігурантом інших антикорупційних розслідувань, проте офіційних звинувачень на його адресу не висунуто.

У Бразилій давно тривають масштабні демонстрації із вимогою відставки Темера.

Новини на цю ж тему