Українські прикордонники готові до безвізу - ДПСУ

кордон Копирайт изображения Getty Images

Державна прикордонна служба України готова забезпечити комфортний перетин кордону після запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом.

"Завтра громадяни України почнуть перетинати кордон в рамках безвізового режиму. Державна прикордонна служба повністю готова до дії нових правил", - йдеться у повідомленні ДПСУ.

Українським прикордонникам допомагатимуть спеціалісти зі Чехії, Франції, Польщі, Нідерландів, Естонії, Словаччини, Італії, Словенії та Литви, які представляють Європейську агенцію з прикордонної та берегової охорони FRONTEX.

Іноземні експерти перебуватимуть у пунктах пропуску для авіасполучення: "Бориспіль", "Жуляни", "Одеса", "Львів" та автомобільного сполучення: "Тиса", "Лужанка", "Ужгород", "Ягодин", "Краковець", "Рава-Руська" та "Порубне".

В ДПСУ обіцяють у разі потреби надавати вичерпну консультацію під час перетину кордону.

Основні пункти пропуску на кордоні з ЄС доукомплектували персоналом, усі робочі місця оснастили приладами біометричного контролю та запровадили посилений режим служби, повідомили у ДПСУ.

11 червня набуде чинності безвізовий режим поїздок громадян України до країн ЄС.

Усі громадяни України, які мають біометричний паспорт, зможуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів впродовж кожних 180 днів.

Новини на цю ж тему