Турчинов пропонує новий захист "від гібридної війни"

Олександр Турчинов Копирайт изображения Reuters

Україні потрібно завершити АТО і перейти до нового формату захисту від гібридної війни, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Військові дії тривають на сході нашої країни вже три роки і переросли як за тривалістю, так і за масштабами формат АТО... Саме в рамках АТО ми зупинили агресора, змогли провести президентські, парламентські і місцеві вибори, а також звільнили значну частину окупованої території України. Водночас настав час перейти до нового формату захисту країни", - сказав пан Турчинов

За словами Турчинова, настав час визначити новий формат, який "дозволить ефективно захистити Україну від гібридних методів війни, що застосовуються Росією".

"Настав час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні, визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати президентові право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ", - підкреслив секретар РНБО України.

Росія заперечує участь своїх регулярних військ у конфлікті на сході України.

Новини на цю ж тему