Лідер британських ліберал-демократів йде у відставку через релігію

Феррон Тім Копирайт изображения Getty Images

Лідер Ліберально-демократичної партії Британії Тім Феррон оголосив про те, що йде у відставку.

"Бути політичним лідером, особливо такої прогресивної ліберальної партії, і жити як відданий християнин, слідувати біблійним вченням, стало для мене неможливим", - йдеться у заяві пана Феррона.

Політик зазначив, що під час передвиборної кампанії фокусування журналістів на питаннях релігії відволікло увагу від програми партії.

"До мене стали підозріло ставитися через мою віру. А тому ми обманюємо себе, коли стверджуємо, що живемо в толерантному, ліберальному суспільстві. Ось чому я вирішив покинути пост лідера ліберал-демократів", - пояснив пан Феррон.

Під час передвиборної кампанії пана Феррона часто запитували про те, як він ставиться до гомосексуальних стосунків і абортів. Це було пов'язано з тим, що раніше він говорив, що це "гріх" і "неправильно".

Напередодні ще один член ліберально-демократичної партії, відкритий гей лорд Брайан Паддік заявив, що йде з поста "тіньового" міністра внутрішніх справ через "деякі погляди" пана Феррона.

На попередніх дострокових парламентських виборах ліберал-демократи отримали 12 мандатів. За словами джерел Telegraph, тепер очолити партію може Джо Суінсон.

Новини на цю ж тему