McDonald's розриває спонсорську угоду з Олімпійським комітетом

макдоналдс Копирайт изображения Getty Images

Компанія McDonald's та Міжнародний олімпійський комітет розривають довгострокову спонсорську угоду на три роки раніше запланованого.

Партнерство McDonald's та Олімпійського комітету розпочалось в 1976 році.

Мережа швидкого харчування заявила, що "переглядає всі аспекти бізнес-стосунків з Міжнародним олімпійським комітетом" у межах плану з посилення бізнесу.

У МОК відповіли, що розуміють намір компанії "як прагнення сконцентруватись на інших пріоритетах у бізнесі".

"Ми дійшли згоди з McDonald's про припинення співпраці", - йдеться у заяві МОК.

У 2012 році McDonald's продовжила спонсорський контракт з МОК на вісім років.

Як "провідний партнер" компанія мала платити близько 100 мільйонів доларів за кожну пару Ігор - зимові та літні, включно до Ігор 2020 року.

Хоча спонсорська угода закінчується негайно, проте McDonald's ще буде спонсором зимових Ігор 2018 року у Південній Кореї.

Копирайт изображения Getty Images

У МОК також додали, що всі фінансові умови припинення співпраці узгоджені обома сторонами, а їхні деталі будуть конфіденційними.

Останнім часом деякі компанії припинили співпрацю з олімпійським комітетом, зокрема, пивний гігант Budweiser та мережа готелів Hilton.

"Нові пріоритети"

Компанія McDonald's намагається реструктуризувати бізнес, щоб зупинити падіння продажів.

Коли у 2015 році Стівен Істербрук став керівником компанії, то заявив, що "не ухилятиметься від нагальної потреби перезапустити бізнес".

"У межах нашого глобального плану з росту ми переглядаємо всі аспекти бізнесу та разом з МОК ухвалили рішення сконцентруватись на інших пріоритетах", - заявила керівник відділу глобального маркетингу компанії Сільвіа Лагнадо.

У МОК повідомили, що поки що не мають чітких планів для заміни спонсора у категорії "роздрібна торгівля їжею".

Новини на цю ж тему