Як учитель з Род-Айленда затьмарив Дональда Трампа на фото

Гаіннопулос Нікос і Трамп Дональд Копирайт изображения SHEALAH CRAIGHEAD
Image caption Попри заборону персоналу Білого дому, Нікос Гаіннопулос позував для фото з віялом

Американський вчитель з Род-Айленда став популярним в інтернеті, сфотографувавшись із президентом США Дональдом Трампом у незвичному вбранні.

29-річний Нікос Гаіннопулос, який отримав звання вчителя року в своєму штаті, разом з іншими педагогами з усієї країни приїхав у Білий дім для зустрічі з президентом.

Однак саме його фото із Дональдом Трампом і першою леді Меланією отримала тисячі "лайків", завдяки аксесуару, який він продемонстрував на знімку.

У своєму пості на Facebook Гаіннопулос поділився деталями вбрання. На ньому був блакитний піджак, куди він приколов шпильку із зображенням веселки. У такий спосіб учитель хотів "висловити подяку ЛГБТ-спільноті."

Інший елемент - прикраса у формі якоря у честь Род-Айленда. Завершувало образ чорне віяло, яке пан Гаіннопулос обрав аби "відзначити веселощі і свободу гендерної нонконформізму."

Втім, співробітники Білого дому не оцінили аксесуар і попросили прибрати його для фотографії, однак, як розповів учитель в інтерв'ю американському радіо NPR, він вирішив все ж перепитати у пана Трампа.

Президент, за словами пана Гаіннопулоса, назвав віяло стильним.

"Я всього лише запитав президента: "Ви не проти, якщо я буду з віялом на фотографії?" На що Трамп відповів: "Без питань, давай". Тому, я дістав своє віяло і приготувався позувати".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему