Roshen зупинила роботу фабрики і "Торгового дому" в Липецьку

росія
Image caption Фабрика у Липецьку

Корпорація Roshen зупинила роботу фабрики в Липецьку, а також звільнила там майже усіх співробітників. Про це BBC Україна повідомив гендиректор Липецької фабрики Roshen Олег Казаков.

"Roshen повністю закінчила консервацію фабрики в Липецьку", - зазначив пан Казаков.

На питання BBC Україна "Що зараз з Торговим домом Roshen? (ТОВ "Рошен" (торговий дім) — дочірнє підприємство корпорації Roshen, яке зокрема займалося реалізацією продукції, виробленої на Липецькій фабриці. - Ред.)", пан Казаков 19 червня відповів: "Усе розпродали. Все".

20 червня прес-служба корпорації Roshen уточнила ВВС Україна, що розпродали усю продукцію, що зберігалася на складі, а "Торговий дім", який і займався її реалізацією, припинив свою діяльність.

"Усе майно фабрики, законсервовані виробничі потужності та об'єкти інфраструктури наразі стоять під замком", - наголосили у прес-службі.

При цьому, як вказують у корпорації, вартість майна, яке арештували у Росії "багаторазово перевищує податкові претензії до Липецької фабрики".

За словами пана Казакова, фабрика зупинила виробництво і звільнила всіх працівників "окрім бухгалтера, юристів та охорони".

ТОВ "Рошен" (торговий дім) — дочірнє підприємство корпорації Roshen, яке займалося як реалізацією продукції, виробленої на Липецькій фабриці, так і імпортувало до Росії (до липня 2013 року) продукцію українських фабрик — розпродав всю продукцію.

З квітня 2017 року діяльність Липецької кондитерської фабрики зупинена. Roshen заявляла, що за 2014-2016 роки корпорація отримала 72 мільйона доларів прибутків від фабрики. У бюджет України з цих коштів сплатили 125 мільйонів гривень податків.

Новини на цю ж тему