Сім'я студента Вормбієра відмовилася від розтину його тіла

Отто Вормбієр Копирайт изображения Reuters

Сім'я американського студента Отто Вормбієра, який відбував ув'язнення у північнокорейській в'язниці і помер невдовзі після повернення в США, відмовилася від проведення розтину.

Отто Вормбієр помер у понеділок 19 червня удома в Огайо. До цього він провів понад 15 місяців в ув'язненні в КНДР.

За словами коронера, після його смерті провели лише зовнішній огляд тіла.

Як ідеться у заяві коронера, "в даний момент жодних висновків про причини смерті Отто Вормбієра зроблено не було".

Президент США Дональд Трамп засудив "жорстокий режим" Північної Кореї.

Північна Корея передала 22-річного Отто Вормбієра Сполученим Штатам минулого тижня, заявивши, що робить це з "гуманітарних міркувань".

До цього моменту Вормбієр, імовірно, вже близько року перебував у стані коми.

Його батьки кажуть, що їхнього сина піддали "жахливому болісному поводженню". В результаті Отто Вормбієр, якого ув'язнили у КНДР за спробу вкрасти агітаційний плакат з готелю, помер на батьківщині, так і не прийшовши до тями.

Трамп заявив, що з Вормбієром "сталося багато поганого", але додав: "Принаймні ми змогли повернути його додому до батьків, які були такі раді побачити його, незважаючи на його дуже важкий стан".

Північна Корея стверджує, що Вормбієр заразився ботулізмом - рідкісним захворюванням, яке призводить до параліча - незабаром після судового процесу в березні 2016 року. Йому дали снодійне, і відтоді він не виходив з коми.

Однак команда лікарів, яка лікувала Отто вже у США, заявила, що у нього не було жодних ознак ботулізму.

На їхню думку, він постраждав від "важкої неврологічної травми" невідомого походження. Ця травма призвела до великої втрати мозкової тканини. Вормбієр міг відкривати очі, однак ні на що не реагував.

Новини на цю ж тему