Блогерка загинула від вибуху сифона для вершків

REBECCA BURGER Копирайт изображения REBECCA BURGER

Відома у Франції фітнес-блогерка Ребекка Бургер загинула від вибуху сифона для збивання вершків.

Про смерть дівчини у Facebook написали її батьки. Вони повідомили, що вдома з нею стався нещасний випадок.

Пізніше попередження про небезпеку несправних сифонів оприлюднили в її Instagram. Там уточнювали, що до смерті призвів фрагмент, який після вибуху вдарив Ребекку в груди.

Копирайт изображения INSTAGRAM
Image caption Родичі Ребекки попередили її фоловерів про небезпеку кулінарного сифона

Французькі ЗМІ повідомляли, що вона померла від зупинки серця після інциденту, попри медичну допомогу, яку їй надали.

Пані Бургер, яка писала про фітнес і подорожі, добре знали у Франції. У неї було близько 55 тисяч підписників у Facebook і 154 тисячі - в Instagram.

Кулінарний сифон працює завдяки оксиду азоту або вуглекислого газу в металевому контейнері. Всередині балончика виникає високий тиск, який необхідний для газування води, маринування або виготовлення кондитерських виробів.

Рух за захист прав споживачів у Франції протягом кількох років попереджав про несправність сифонів і їхню небезпеку.

Власники пристроїв отримували різні травми - від зламаних зубів і шуму у вухах до переломів. Хтось також втрачав очі, повідомляє журнал 60 Millions. Однак видання зазначає, що нові прилади, які виготовили після 2015 року, поки "виглядають" безпечними.

У 2013 році ще одна жінка травмувалась через сифон. Вона розповіла радіо RTL: "Я зламала шість ребер і грудну клітину. У лікарні мені сказали: якби удар і вибух влучили в область серця, я була б вже мертва".

У 2014 році французька влада випустила попередження, де зазначалося, що нещасний випадок може статися в будь-який момент, навіть після кількох років використання приладу.

Щонайменше один виробник відкликав ці пристрої з магазинів. Через рік лише 25 тисяч людей повернули сифони, хоча купили 160 тисяч, передає Le Parisien.

Новини на цю ж тему