Трамп заперечує, що намагався перешкодити слідству у справі про Росію

Трамп Копирайт изображения EPA

Президент США Дональд Трамп заявив, що не перешкоджав розслідуванню ФБР про ймовірне втручання Росії у президентські вибори.

"Послухайте, не було жодного перешкоджання, не було жодної змови", - розповів Трамп в інтерв'ю телеканалу Fox News, яке вийде в ефір у п'ятницю.

Про підозри, що президент нібито намагався перешкодити слідству, в середині червня повідомили кілька американських ЗМІ.

За їхніми даними, спецпрокурор Роберт Мюллер, який очолює розслідування про можливе втручання Росії в президентські вибори в США, веде розслідування і щодо Трампа.

Він має намір встановити, чи дійсно Трамп просив голову ФБР Джеймса Комі, якого згодом звільнив, припинити розслідування стосовно екс-радника президента Майкла Флінна.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Керівник ФБР Комі розповів, що почав записувати свої зустрічі з Трампом, коли йому здалося, що їхній зміст неприпустимий

На слуханнях в сенаті Комі підтвердив, що під час зустрічей Трамп вимагав від нього відданості і просив припинити розслідування стосовно свого екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна, якого підозрювали в приховуванні контактів з послом Росії в США Сергієм Кисляком.

Комі також заявив, що його звільнення було спробою вплинути на хід розслідування зв'язків кампанії Трампа з Росією після того, як президенту не вдалося вмовити його припинити розслідування.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему