Скандал довкола Гужви: двоє затриманих

Ігор Гужва Копирайт изображения unian
Image caption Ігор Гужва

У справі довкола видання Страна.ua є двоє затриманих - керівник видання Ігор Гужва і його помічник, повідомили у прокуратурі Києва.

За версією правоохоронців, затримані загалом вимагали у депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька "20 000 доларів США за нерозголошення в засобах масової інформації відомостей щодо його особистого життя та політичної діяльності".

Затримали їх після передачі грошей - 10 тис. доларів. Під час обшуку гроші знайшли у портфелі Ігоря Гужви, повідомили у прокуратурі.

"Затримані два злодії, які вимагали хабар у депутата Лінька (депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько. - Ред.). На передачі 10 тис доларів їх затримали у порядку 208 УПК України", - повідомив у Раді заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян.

Пан Лінько звернуся до правоохоронців ще 31 березня. Три місяці тривали слідчі дії, зазначив пан Троян.

Готується повідомлення про підозру затриманим особам та клопотання про обрання їм запобіжних заходів. Слідчі дії тривають.

У ніч з 22 на 23 червня головного редактора Страна.ua Ігоря Гужви затримали в офісі видання і доставили в Головне управління МВС у Києві.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що пан Гужва "вимагав і отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компроментуючих матеріалів на чинного політика". За його словами, "у слідства є відео- та аудіодокази".

Сам пан Гужва заявив, що обшук в редакції Страни.ua та його затримання - "спланована провокація". Його адвокат екс-міністр юстиції Олена Лукаш назвала обшук, який проходив в офісі видання, незаконним.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему