Канадський снайпер в Іраку вбив бойовика з відстані майже 3,5 км

Снайпери Копирайт изображения Getty Images

Канадський снайпер встановив рекорд, убивши в Іраку бойовика з відстані 3 тис. 450 метрів, повідомило видання Globe and Mail.

За даними Globe and Mail, військовий 2-ої об'єднаної оперативної групи вистрілив у бойовика угруповання "Ісламська держава" зі снайперської гвинтівки McMillan TAC-50.

Куля пролетіла 10 секунд, перш ніж попасти у ціль, зазначає газета.

За словами джерела видання у збройних силах Канади, цей постріл "фактично зірвав напад бойовиків "ІД" на іракські сили безпеки".

"Це було дуже точне застосування сили. Снайпер був так далеко, що погані хлопці просто не могли зрозуміти, що відбувається", - сказав співрозмовник газети, додавши, що смерть бойовика зафіксували на відео.

"Це неймовірна майстерність. Це світовий рекорд, який, можливо, ніколи більше не поб'ють", - підкреслило джерело.

Попередній рекорд належить британському снайперу Крейгу Харрісону, що вразив бойовика угруповання "Талібан" з відстані 2 тис. 475 метрів. Це сталося у 2009 році в Афганістані.

Згідно з даними JBM Ballistics, кулі, випущені паном Харрісоном зі снайперської гвинтівки L115A3 Long Range Rifle, досягли мети майже за шість секунд.

У 2015 році пан Харрісон написав автобіографічну книгу "Найдовше вбивство" (The Longest Kill), в якій, зокрема, розповів, що страждає від посттравматичного стресового розладу.

Новини на цю ж тему