Пісню, яку Аль Капоне написав у тюрмі, виставили на аукціон

Аль Капоне Копирайт изображения Getty Images

На аукціоні RR Auction в Массачусетсі виставили ​​пісню, написану легендарним американським гангстером Аль Капоне під час перебування у в'язниці Алькатрас.

У пісні під назвою Humoresque ("Гумореска") є такі рядки: "Сонячні зайчики грають, квіти і дерева погойдуються, ніби заворожені заклинанням. Діти танцюють, закохані віддаються мріям, чи варто дивуватися, всі співають".

Як відзначають організатори торгів, "Гумореска" - одна з двох пісень, написаних Аль Капоне в сумнозвісній в'язниці. За нотний листок планують отримати понад 20 тисяч доларів.

Під час перебування в Алькатрасі Аль Капоне протягом року просив дозволити в'язням грати на музичних інструментах. Отримавши дозвіл, він створив групу The Rock Islanders, в якій грав на банджо.

Серед інших лотів, представлених на аукціоні, - кишеньковий годинник Аль Капоне, лист, написаний гангстером Джоном Готті та ювелірні прикраси, що належали Бонні Паркер і Клайду Берроу.

2014 року на аукціоні Sotheby's виставили шейкер, подарований Аль Капоне на Різдво, а в 2011-му - особистий кольт гангстера.

Один із найяскравіших представників організованої злочинності епохи Великої депресії, Аль Капоне був заарештований в 1931 році.

Його засудили до 11 років тюремного ув'язнення в Алькатрасі за звинуваченням у несплаті податків. Гангстер вийшов на свободу через сім років, втративши свій вплив.

1947 року у віці 48 років він помер після інсульту.