Принц Гаррі "хотів відмовитися від титулів й жити звичайним життям"

Копирайт изображения Getty Images

Принц Гаррі розповів, що хотів якось відмовитися від своїх титулів і жити життям звичайної людини. Однак у підсумку він вирішив залишитися членом королівської сім'ї і "знайти свою власну роль" у ній.

В інтерв'ю газеті Mail on Sunday він сказав, що служба в армії стала для нього найкращим "відходом від дійсності", який у нього коли-небудь був.

32-річний Гаррі - п'ятий у черзі престолонаслідування після свого батька Чарльза, брата Вільяма і племінника Джорджа.

Він провів у армії 10 років, двічі служив в Афганістані. У 2007 році з міркувань безпеки йому довелося покинути службу, адже його місцезнаходження стало відомо пресі.

"Мені було дуже прикро. Служба в армії стала кращим відходом від дійсності, який тільки міг мені представитися. Я відчував, що дійсно чогось досягаю, - розповів Гаррі. - Я добре розумію багатьох людей з різним минулим, і я відчував себе частиною команди ".

Копирайт изображения MOD
Image caption Принц Гаррі був пілотом вертольота "Апач"

З тих пір принц Гаррі займається благодійністю, активно підтримуючи поранених ветеранів й організації, що займаються їхнім психічним здоров'ям.

"Ми з великим ентузіазмом ставимося до роботи з благодійними організаціями, і ми вибрали саме такий напрямок, тому що це той шлях, який вказала мені наша мати", - сказав він.

Минулого тижня журнал Newsweek опублікував інтерв'ю принца, в якому той сказав, що ніхто з королівської сім'ї не хоче ставати монархом.

"Ми робимо це не для себе, а заради більшої користі для людей", - сказав він.

"Чи є хтось в королівській родині, хто хотів би стати королем чи королевою? Не думаю, але свого часу ми будемо виконувати наші обов'язки", - додав тоді Гаррі.

За його словами, він думав про майбутнє королівської сім'ї.

"Ми хочемо зберегти монархію, і ми віддані тому, що вона символізує. Але вона не може залишатися такою ж, якою була при королеві. Зміни будуть, і буде нелегко провести їх правильним чином, - сказав принц. - Все рухається настільки швидко, особливо через соціальні мережі, тому ми займаємося модернізацією монархії".

Новини на цю ж тему