Порошенко про Трампа: "Це було рукостискання партнерів"

Порошенко і Трамп Копирайт изображения president.gov.ua
Image caption Петро Порошенко сказав, що побачив справжнього лідера

Президент України Петро Порошенко заявив, що під час зустрічі у Білому домі, американський президент Дональд Трамп "не давав поради, а запитував чим допомогти". Про це він повідомив під час інтерв'ю українським телеканалам.

"Стосовно рукостискання - це було рукостискання партнерів. І загальна атмосфера, яка починається з рукостискання, була дуже дружня, дуже партнерська, дуже надійна і я себе відчував дуже комфортно, - додав український президент.

Пан Порошенко підкреслив, що одним з основних завдань його візиту було поінформувати нову адміністрацію про ситуацію в Україні та на непідконтрольних їй територіях.

Копирайт изображения president.gov.ua

"Хочу одразу ж зняти будь-які інсинуації про те, що візит drop-in - тільки сфотографуватися. Нам це було не потрібно", - зауважив президент.

За його словами, перед ним стояли "важливі завдання" під час візиту до США, бо вони проходять перед переговорами у форматі Великої двадцятки у Гамбурзі.

Президент уточнив, що українська делегація надала "матеріали, докази - фотокартки, карти, документи, шеврони і багато інших речей, які чітко доводять російську присутність на Донбасі".

Також він поінформував, що до України найближчими місяцями приїде міністр оброни США Джеймс Меттіс, аби підписати низку угод про співпрацю у оборонній сфері. А у липні до України приїде держсекретар США Рекс Тіллерсон.

Новини на цю ж тему