Розгляд справи про держзраду Януковича перенесли

Янукович Копирайт изображения NATALIA KOLESNIKOVA/AFP
Image caption Віктора Януковича викликали на 10 судових засідань

Оболонський районний суд Києва переніс засідання у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича на 29 червня.

Судді погодилися з аргументами адвоката про те, що, згідно із законодавством, для рішення про проведення спеціального (заочного) розгляду справи необхідна повторна неявка обвинуваченого до суду.

У понеділок зранку відбулося перше засідання суду у цій справі, на яке екс-президент не прибув.

Процес над Віктором Януковичем за звинуваченням у державній зраді розпочався 4 травня. Засідання вже кілька разів переносили.

У ГПУ кажуть, що отримали беззаперечні документальні докази державної зради Януковича. Одним із цих доказів, за версією прокуратури, є звернення екс-президента до лідера Росії Володимира Путіна із проханням ввести війська на українську територію.

У березні 2014 року на засіданні Ради безпеки ООН посол Росії Володимир Чуркін показав і зачитав листа від пана Януковича на адресу президента Росії з проханням про це.

Колишній президент заперечує усі звинувачення.

Процес над Віктором Януковичем став можливим завдяки запровадженню в Україні тимчасового механізму заочного засудження громадян, які переховуються від слідства понад півроку.

На сайті Оболонського районного суду зазначено, що Віктора Януковича викликали на 10 судових засідань, запланованих на 26, 29 червня, 6, 12, 13 липня, 3, 10, 17, 23 і 31 серпня 2017 року.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему