Олесь Довгий просить зняти з нього депутатську недоторканність

Копирайт изображения УНІАН

Депутат Олесь Довгий попросив регламентний комітет зняти з нього недоторканність, щоб він міг захищатися в суді. Раніше Генпрокуратура звернулася з таким самим проханням до парламенту - прокурори підозрюють політика у зловживанні з виділенням землі в Києві у ті часи, коли він був секретарем Київради.

Пан Довгий попросив комітет підтримати подання генерального прокурора Юрія Луценка щодо надання згоди Верховної Ради на притягнення його до кримінальної відповідальності, щоб була можливість "раз і назавжди поставити крапку на цих спекуляціях в судовому порядку".

"Дайте мені можливість дійти до тієї інстанції, де не приймаються лайки з Facebook, де не приймаються як докази інтернет-статті, і де популізм не є причинно-наслідковим зв'язком для порушення кримінальної справи", - цитує депутата УНІАН.

Олесь Довгий, який у 2006-2011 був секретарем Київради, наголосив, що не визнає себе винним в інкримінованому йому злочині, оскільки йдеться про рішення колегіального органу — міської ради.

За його словами, коли приймалися рішення про виділення земельних ділянок, представники прокуратури не висловлювали жодних зауважень.

Мова йде про відчуження у 2007-2009 роках, у часи мерства Леоніда Черновецького, 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду - заказника "Острів Жуків", загальною площею 44,25 га.

Якщо комітет дослухається до прохання Олеся Довгого рішення про зняття з нього депутатської недоторканності ще має підтримати Верховна Рада.

Новини на цю ж тему