Рада зможе розглянути зняття недоторканності з Довгого - комітет

Копирайт изображения УНІАН

Регламентний комітет парламенту вважає подання ГПУ щодо зняття депутатської недоторканності з Олеся Довгого недостатньо обґрунтованим, однак остаточне рішення щодо цього має ухвалити вся Верховна Рада.

За таке формулювання у вівторок проголосували всі присутні члени комітету.

Його голова Павло Пинзеник повідомив, що висновок про те, що подання Генпрокуратури проти Олеся Довгого "містить суттєві недоліки", буде направлене до голови Верховної Ради і його зможуть розглянути депутати.

Він повідомив, що так само буде розглядатися і подання щодо зняття імунітету з депутата Євгена Дейдея.

"Я задоволений тим, що зрештою комітет оформив рішення, яке дає можливість у законному порядку винести питання на сесію Верховної Ради", - заявив Юрій Луценко після засідання регламентного комітету.

Він також висловив сподівання, що у четвер, 13 липня, Верховна Рада зможе розглянути шість подань щодо зняття недоторканності з депутатів, яких Генпрокуратура підозрює у різноманітних зловживаннях.

Задоволений рішенням

Олесь Довгий заявив, що і він задоволений таким рішенням, й проситиме колег зняти з нього недоторканність, щоб він міг захищатися в суді.

Олесю Довгому інкримінують зловживання з виділенням землі в Києві у часи, коли він був секретарем Київради.

Мова йде про відчуження у 2007-2009 роках, у часи мерства Леоніда Черновецького, 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду - заказника "Острів Жуків", загальною площею 44,25 га.

Політик всі звинувачення проти себе відкидає.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему