У Кремлі розповіли, чого очікують від зустрічі Путіна з Трампом

Путин и Трамп Копирайт изображения Reuters
Image caption Трамп ще не зустрічався з Путіним з часу свого обрання президентом США

Головна мета майбутньої зустрічі президентів Росії та США - встановити робочий діалог, заявив речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков у відповідь на запитання кореспондента ВВС.

За словами представника Кремля, цей діалог "життєво необхідний для всього світу в плані підвищення ефективності вирішення критичної маси конфліктів і проблем, яка зростає з кожним днем".

"Це перша зустріч, перше знайомство двох президентів. Це головне в цій зустрічі", - зазначив пан Пєсков. У Кремлі очікують, що зустріч пройде в робочій атмосфері, додав він.

У відповідь на питання про те, чи готується Путін до рукостискання з Трампом, пан Пєсков сказав, що це питання "поставило його в глухий кут".

Перша зустріч Путіна і Трампа повинна відбутися 7 липня на саміті "Великої двадцятки" в німецькому Гамбурзі.

Про те, що зустріч двох лідерів пройде в форматі окремої бесіди, стало відомо напередодні. Пєсков повідомив журналістам, що планується "повноцінна сидяча зустріч", а не контакт "на ногах".

Представник Кремля розповів, що Трамп і Путін обговорять боротьбу з міжнародним тероризмом, теми Сирії й України, а також "сферу роззброєння".

Новини на цю ж тему