Бойовики мовчать про 132 заручника - Геращенко

Ірина Геращенко Копирайт изображения UNIAN

Українська сторона не отримала інформації щодо 132 заручників, яких утримують на Донбасі. Про це повідомила представник України у гуманітарній підгрупі в Мінську Ірина Геращенко на Facebook.

"ОРДЛО продовжують блокувати процес звільнення. Не дали відповіді на наш список про утримання 132 українців. А потім договорилися вже до того, що 39 наших військових, незаконно утримуваних на окупованих територіях - це військові злочинці, які не підлягають амністії і звільненню", - написала пані Геращенко.

За її словами, це порушення Мінських угод, і на нього має "відреагувати ОБСЄ і лідери "нормандського формату", де питання звільнення заручників піднімається Україною як пріоритетне".

Також вона повідомила, що українська делегація підняла питання щодо не допуску представників Міжнародного комітету Червоного Хреста у в'язниці на непідконторльних Україні територіях.

"Протягом цих років не було жодного відвідання і особистої зустрічі представниками МКЧХ заручників як в ОРДЛО, так і політв'язнів в РФ", - написала пані Геращенко.

Новини на цю ж тему