Янукович заявив, що відкликав своїх адвокатів із суду

Віктор Янукович Копирайт изображения Getty Images
Image caption Віктор Янукович категорично заперечує звинувачення у тому, що правоохоронці стріляли у демонстрантів за його вказівкою

Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що відкликає із судового процесу своїх захисників. Про це він сказав в ефірі програми "Время" на російському Першому каналі в середу.

"Я не хочу брати участі в нібито змагальному процесі, підсумок якого заздалегідь визначений", - заявив екс-президент.

Пан Янукович пояснив, що не сумнівається у кваліфікації своїх адвокатів, "але в країні знищеного правосуддя адвокати безсилі".

Колишній президент вважає, що для його засудження "у найкоротші терміни під тиском особисто громадянина Порошенка" були ухвалені закони про заочне засудження.

"Це пряме порушення Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Крім цього, на мої заяви про вимогу надання мені можливості взяти участь в судовому процесі в режимі відеоконференції мені було відмовлено", - сказав пан Янукович.

Очільники ГПУ неодноразово заявляли про те, що готові у судовому порядку доводити звинувачення у державній зраді екс-президента Януковича.

Підозру у вчиненні цього злочину Юрій Луценко оголосив Віктору Януковичу у під час судового засідання у справі п'ятьох екс-співробітників "Беркута", звинувачених у вбивствах активістів Євромайдану. Екс-президент перебував у Ростові-на-Дону і давав покази як свідок.

Наприкінці червня ГПУ оголосила нові підозри Януковичу .

Новини на цю ж тему