НАБУ проводить обшуки в головному офісі Приватбанку

приватбанк Копирайт изображения Reuters

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в головному офісі "Приватбанку" в Дніпрі. Про це повідомила прес-служба НАБУ.

"Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють слідчі дії в головному офісі ПАТ КБ "Приватбанк" (м. Дніпро)", - йдеться в повідомленні.

У НАБУ уточнили, що такі дії проводяться у рамках розслідування провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем представниками Нацбанку, а також розтрати менеджментом та власниками коштів "Приватбанку" в особливо великому розмірі.

Внаслідок таких дій "держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116,8 млрд грн", додали в НАБУ.

У "Приватбанку" повідомили, що банк разом з НАБУ "розпочали спільну роботу щодо аналізу "токсичного портфеля" кредитів попередніх власників".

Ця робота в центральному офісі банку триватиме декілька днів. До неї залучений також спецназ НАБУ "для оперативного реагування на випадок отримання інформації про знаходження осіб, щодо яких відкрито кримінальне провадження", додали в "Приватбанку".

Рада Національного банку вважає, що правління НБУ недостатньо наглядало за діяльністю "ПриватБанку".

ГПУ відкрила кілька кримінальних справ проти колишніх керівників або власників банку за статтями 218 і 220 Кримінального кодексу, а саме - доведення банку до неплатоспроможності.

1 грудня 2016 року "Приватбанк" перейшов у державну власність.

Новини на цю ж тему