Берлін: чоловіка, який ногою зіштовхнув жінку зі сходів, ув'язнили

Свєтослав С Копирайт изображения EPA
Image caption Свєтослав С закрив своє обличчя папкою під час судового процесу

Минулорічне відео з камери спостереження із метро Берліна, де невідомий чоловік зіштовхує зі сходів жінку, шокувало німців і стало вірусним.

Чоловіка, який скоїв напад на Германнштрассе, раніше заарештували, а тепер ув'язнили на два роки та 11 місяців за те, що завдав важких тілесних ушкоджень жінці.

Потерпіла зламала руку і вдарилася головою.

Нападнику 28 років, за національністю він болгарин. Він заявляв, що не пам'ятає цей інцидент, але визнав, що на відео - він.

Під час судового розгляду жінка засвідчила, що спочатку вдарилася головою, після того, як її зіштовхнули, і приземлилася обличчям. Вона сказала, що мучилася протягом декількох місяців після нападу і уникала контактів із зовнішнім світом.

На відео нападник був із трьома іншими чоловіками.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
У Берліні чоловік ногою збив жінку зі сходів

Тримаючи у руці пляшку та сигарету, він підкрадається до жінки ззаду, а потім ногою зіштовхує її сходами вниз. На відео видно, як згодом нападник йде з місця інциденту, затягуючись сигаретою на ходу.

Інцидент стався у жовтні, але відео оприлюднили у грудні. Чоловіка заарештували після того, як упізнали його, коли він прибув до Берліна на автобусі з Франції.

Нападник відомий як Свєтослав С. Його прізвище не оприлюднюють згідно з німецькими законами про конфіденційність.

У Болгарії він вже скоював злочини і його засуджували. Також відомо, що він отримав травму голови внаслідок автокатастрофи.

Вирок був би довшим, але психіатрична експертиза довела, що зловмисник має травму головного мозку, а також зловживав алкоголем та наркотиками.

Новини на цю ж тему