Комітет підтримав зняття недоторканності з Розенблата

Борислав Розенблат Копирайт изображения Unian

Регламентний комітет парламенту підтримав подання Генпрокуратури на зняття недоторканості з депутата від БПП Борислава Розенблата.

Висновок комітету направили до Верховної Ради.

"Сказати, що Розенблат більше винен, ніж Дейдей, ніж Лозовий, я не можу. Дії цих депутатів, зафіксовані правоохоронцями, несуть ознаки кримінальних правопорушень. Відтак, ми вимагаємо зняття з них депутатської недоторканності", - сказав Юрій Луценко.

За словами пана Луценка, депутати, разом зі своїми помічниками, які допомагали їм у скоєнні злочинів, мають нести таку ж саму відповідальність, як і інші посадові особи.

"Незалежно від того, під яку статтю Кримінального кодексу підпадають дії депутатів, вони мають бути позбавлені депутатської недоторканності", - додав генпрокурор.

Під час засідання комітету показали оперативне відео за участі Борислава Розенблата. Його підозрюють у хабарництві на 280 тис. доларів і зловживанні своїм впливом.

"Цей фільм не відповідає дійсності. Це справжній художній фільм, яким скористалися, щоб мене як депутата знищити", - прокоментував ситуацію пан Розенблат.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зауважив, що всі докази проти пана Розенблата здобуті належним чином і слідчі дії відбувалися відповідно до ухвал суддів.

"Ми зробили нарізку найбільш кричущих фактів", - сказав він.

Борислав Розенблат запевнив журналістів, що не тікатиме з країни і прийде з паспортами на засідання Верховної Ради, на якому розглядатиметься питання про зняття з нього недоторканності.