Жінку здуло під час зльоту літака на Карибах

Злітно-посадкові смуги аеропорту починається за 50 метрів від пляжу Копирайт изображения PRINCESS JULIANA AIRPORT
Image caption Злітно-посадкові смуги аеропорту починається за 50 метрів від пляжу

Новозеландська туристка загинула на острові Сен-Мартен в Карибському морі, спостерігаючи за тим, як злітає літак з міжнародного аеропорту принцеси Юліани.

У цьому аеропорті лайнери мають летіти над головами туристів через невелику довжину злітної смуги.

Як повідомляє місцева поліція, 57-річна жінка дивилася на літак, тримаючись за паркан аеропорту, проте, її знесло сильним повітряним потоком від двигунів Boeing 737.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, туристка впала і вдарилася головою об бетонну конструкцію. Жінку відвезли до лікарні, проте, врятувати її не вдалося.

Копирайт изображения Getty Images

Карибський острів Сен-Мартен (або Сінт-Мартен) поділений на дві приблизно однакові частини між Францією і Нідерландами. Аеропорт принцеси Юліани і прилеглий до нього пляж Махо розташовані на голландській стороні.

Завдяки можливості дивитися на зліт і посадку лайнерів з мінімальної відстані пляж став дуже популярним у авіаспоттеров - людей, які захоплюються спостереженням за літаками.

Злітно-посадкові смуги аеропорту починається за 50 метрів від пляжу. По периметру повітряної гавані встановлені знаки, які попереджають про небезпеку.

Міжнародний аеропорт принцеси Юліани вважається одним з найнебезпечніших у світі - довжина його смуг всього 2300 метрів.

Таблички, що попереджають про небезпеку спостереження за літаками, стоять по периметру огорожі аеропорту.

Копирайт изображения Getty Images

Попри це, десятки туристів стоять, вчепившись в сітку паркану, і роблять селфі.

На деяких записах в інтернеті видно, як ноги любителів гострих відчуттів відриваються від землі під дією повітряного потоку з двигунів лайнерів.

Багато туристів їдуть на нідерландську сторону острова спеціально заради спостереження за літаками.

Поліція регулярно попереджає туристів про небезпеку.

Новини на цю ж тему