Порошенко про рішення США щодо санкцій: ціна агресії має зростати

петро порошенко

Автор фото, PRESIDENT.GOV.UA

Президент України Петро Порошенко підтримав рішення палати представників конгресу США щодо введення нових санкцій щодо Росії.

"Важливе рішення Конгресу США щодо санкцій проти Росії за потужної двопартійної підтримки. Ціна агресії має зростати!", - написав президент у Facebook.

25 липня Палата представників конгресу США переважною більшістю схвалила законопроект "Протидія супротивникам Америки через санкції", важливе місце в якому відведене підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також посиленню санкцій проти Росії.

Законопроект чітко визначає, що політикою США є підтримка уряду України у відновленні суверенітету та територіальної цілісності, невизнання незаконної анексії Криму чи відторгнення будь-якої частини території України з використанням військової сили; надання допомоги з реформування енергетичного сектору України та зменшення залежності від російських енергетичних ресурсів; продовження протидії реалізації проекту "Північний потік-2". Про це повідомило посольство України в США.

Документ також законодавчо закріплює чинні санкції проти Росії.

Проект закону передбачає створення "Фонду для протидії російському впливу" та виділяє до його бюджету 250 млн. доларів на 2018-2019 фінансові роки.