Зниклого після візиту ФСБ кримського татарина знайшли побитим - Чубаров

Родичі кримського татарина Парамалова шукли його добу

Автор фото, facebook.com/anna.bogacheva

Підпис до фото,

Родичі кримського татарина Парамалова організували його пошуки

Зниклого кримського татарина Рената Парамалова з селища Нижньогірське знайшли побитим у Сімферополі. Про це повідомив депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров.

За його словами, про місце перебування Парамалова нічого не було відомо добу після візиту до його помешкання ФСБ. Російські правоохоронці повезли його у невідомому напрямку, розповіли родичі.

Адвокати зверталися до управління ФСБ Росії і отримавали відповідь, що Рената Параламова "за ними" не числиться, каже депутат.

14 вересня у ФСБ заявляли, що відпустили Парамалова додому ще напередодні, а сьогодні він добровільно прийшов у Головне управління у Сімферополі, щоб доповнити свої свідчення.

За кілька годин Ренат Парамалов подзвонив рідним з чужого телефону і сказав, що він на Сімферопольському автовокзалі і попросив приїхати за ним.

За словами рідних, його дуже побили і він не може самостійно рухатись. Зараз пан Парамалов у лікарні.

"Кримськотатарська громадськість і родичі Парамалова впевнені в тому, що якби його відкрите викрадення не набуло б вчора і сьогодні такого широкого резонансу, Рената б могли знайти лише мертвим, як було з іншими викраденими кримськими татарами", - заявив пан Чубаров.

Родичі розповіли, що Параламов - мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей, заробляє торгівлею на ринку. Чоловік не мав судимостей.