Трамп і Кім Чен Ин назвали один одного божевільними

Ким Чен Ын и Дональд Трамп Копирайт изображения EPA

Президент США Дональд Трамп назвав лідера Північної Кореї Кім Чен Ина божевільним, якому "немає діла до страждань свого народу".

"Кім Чен Ину з Північної Кореї - очевидно, божевільному, якому немає діла до голоду і вбивств свого народу - доведеться витримати випробування, якого ще не було!" - відреагував пан Трамп у Twitter.

Раніше лідер КНДР заявив у своєму зверненні на державному телебаченні, що промова пана Трампа у Генасамблеї ООН - це "випадок шизофренії".

"Божевільного американського дідугана неодмінно, напевно, буду приборкувати вогнем!" - зазначив у своїй промові пан Кім.

Перепалка між двома лідерами вже привернула увагу Китаю. Представник МЗС КНР Лу Канг закликав всі сторони "проявити стриманість, а не провокувати один одного".

У Росії також заявили, що "глибоко стурбовані ескалацією напруженості на Корейському півострові".

Раніше різку заяву глави КНДР засудила влада Японії.

"Заяви і поведінка Північної Кореї становлять небезпеку для регіональної і міжнародної безпеки, і вони неприпустимі", - заявив головний секретар кабінету міністрів Японії Есіхіде Суга.

Виступаючи в ООН 19 вересня, президент Трамп сказав, що готовий "повністю знищити" Північну Корею, якщо та буде загрожувати США або їхнім союзникам.

У відповідь на це міністр закордонних справ Північної Кореї Лі Ен Хо назвав промову американського президента собачим гавкотом. Президент США Дональд Трамп назвав лідера Північної Кореї Кім Чен Ина божевільним, якому немає діла до страждань свого народу.

Останні місяці риторика між США та КНДР дедалі напруженішою. Північна Корея провела випробовування ракет, попри міжнародне засудження.

Санкції, накладені 12 вересня Радбезом ООН на КНДР, передбачають повну заборону на експорт текстильної продукції, обмеження на закупівлю Пхеньяном нафтопродуктів та обмеження імпорту сирої нафти.

Відтепер Північна Корея зможе закупати не більш ніж 2 млн барелів нафтопродуктів на рік - проти сьогоднішніх 4,5 млн барелей.

Новини на цю ж тему