Uber намагається домовитися із транспортним управлінням Лондона

Uber app Копирайт изображения Reuters

Uber повідомив, що наступного тижня керівник компанії Дара Хосровшахі зустрінеться із головою транспортного управління Лондона Майком Брауном.

Повідомлення про заплановані переговори з'явилося через тиждень після того, як транспортне управління британської столиці заявило, що позбавить компанію, яка працює за допомогою мобільного додатку, ліцензії на діяльність у Лондоні.

Uber вже вибачився за "помилки" і заявив, що готовий до поступок, аби залишитися працювати у столиці Британії.

Ліцензія Uber у Лондоні витікає 30 жовтня. Понад 680 тисяч людей підписали он-лайн петицію за те, аби цю ліцензію подовжили.

Uber має 21 день на оскарження рішення столичного транспортного управління і може продовжуватися свою діяльність, поки цю апеляцію не буде розглянуто.

Серед причин, через які транспортне управління Лондона вирішило не поновлювати ліцензію для Uber, називали ставлення компанії до перевірки історії правопорушень, медичних довідок і послужного минулого водіїв.

Uber каже, що виконував усі правила, встановлені регулятором, а також активно співпрацює із столичною поліцією.

За оцінками, компанія має 40 тисяч водіїв і 3,5 мільйонів користувачів у Лондоні.

Дара Хосровшахі очолив Uber менше місяця тому.

"Наш новий керівник з нетерпінням очікує на зустріч із головою транспортного управління наступного тижня, - заявив речник Uber. - Як він заявляв минулого тижня, ми хочемо співпрацювати із Лондоном, аби все налагодити".

Новини на цю ж тему