У пожежах в Каліфорнії загинули понад 30 людей

Trees burn on the edges of a vineyard in Santa Rosa, California, October 11, 2017 Копирайт изображения AFP
Image caption Пожежні бригади намагаються загасити полум'я на винограднику в Санта-Роса

Кількість людей, які загинули під час пожеж на півночі Каліфорнії, зросла до 31. Посадовці застерігають про погіршення погодних умов в тому районі.

Ще сотні людей лишаються зниклими безвісти. У цьому знаменитому своїм виноробством районі спалахнули щонайменше 22 пожежі.

Зараз із вогнем ведуть боротьбу понад вісім тисяч пожежників.

Пожежі знищили понад 3,5 тис будівель на площі в майже 69 гектарів.

25 тисяч людей змушені залишити свої помешкання.

За підтвердженими даними, в окрузі Сонома загинули 17 людей, ще восьмеро - в окрузі Мендосіно, четверо - в окрузі Юба і два - в окрузі Напа.

Ці лісові пожежі стали найбільш смертоносними в Каліфорнії з 1933 року, коли під час пожеж у парку Гріффіт в Лос-Анджелесі загинули 29 людей.

В останні дні сильний вітер, який розбурхував полум'я, дещо стих, але синоптики застерігають, що у п'ятницю ввечері він знову посилиться.

Копирайт изображения AFP
Image caption На допомогу у боротьбі з пожежами покликали в'язнів

"Ми ще навіть не наблизилися до завершення цієї надзвичайної ситуації", - заявив журналістам керівник відомств із надзвичайних ситуацій штату Марк Гілардуччі.

У долині Напа, відомій на увесь світ своїми виноградниками, знищено щонайменше 13 винних заводів, повідомила торгова група виноробів.

В охопленому пожежами окрузі Мендосіно плантації коноплі можуть втратити мільйони доларів, оскільки багато з них не застраховані, повідомив Ніккі Ларето з місцевої промислової асоціації.

Фермери, що вирощують марихуану, не можуть застрахувати свій бізнес, оскільки вона заборонена федеральним законом.

У штаті вирощування канабісу з рекреаційною метою легалізували 2016 року, але його роздрібний продаж у Каліфорнії не є законним до січня наступного року.

Новини на цю ж тему