Саакашвілі під Радою закликав вимагати відставки Порошенка

саакашвілі Копирайт изображения UNIAN

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі закликав учасників акції біля Верховної Ради у разі невиконання їхніх вимог вимагати відставки президента Петра Порошенка. Про це Саакашвілі заявив зі сцени під час мітингу на площі Конституції біля парламенту.

"Якщо сьогодні Порошенко востаннє не почує нас і спробує виграти час, як він робить усі ці три роки, тоді, мені здається, нам всім треба переміститися зовсім в інше місце з цієї площі (Раніше учасники акції натякали на повторення Майдану. - Ред.). Я закликаю киян після робочого дня, тому що ми нікуди не розходимося, прийти сюди, приєднатися до нас і вимагати лише одного - щоби Порошенко подумав піти з посади", - заявив Саакашвілі.

У вівторок, 17 жовтня, низка опозиційних партій під стінами Верховної Ради проводять акцію з вимогою до парламенту та президента провести "велику політичну реформу", як називають її самі організатори.

Активісти вимагають запровадити пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками, створити Антикорупційний суд та обмежити депутатську недоторканність.

Новини на цю ж тему