Зірка "Гри престолів" виступила проти Вайнштайна

Лена Гіді Копирайт изображения Reuters

Акторка "Гри престолів" Ліна Гіді, яка грає Серсею Ланністер, звинуватила продюсера Гарві Вайнштайна в сексуальних домаганнях.

Голлівудський могул був "розлючений", коли вона відкинула його загравання, написала актриса в серії постів у Twitter.

Пані Гіді приєдналася до переліку із понад 40 жінок, які виступили проти Вайнштайна.

Його звинуватили у зґвалтуванні, сексуальних нападах і домаганнях. Сам продюсер рішуче заперечує звинувачення у стосунках, що відбувалися без згоди жінок.

У вівторок пан Вайнштайн вийшов із ради директорів студії The Weinstein Company. Раніше його звільнили з посади керівника компанії, але місце в раді він зберігав.

За даними журналу Variety, продюсер володіє 22% акцій студії.

Американські ЗМІ пишуть, що у вівторок також звільнився голова Amazon Studios Рой Прайс - після звинувачень, що пролунали вслід за звинуваченнями щодо Вайнштайна.

У своїх постах Гіді написала, як їхала в ліфті з Вайнштайном після того, як він запросив її до кімнати подивитися на сценарій.

"Ліфт піднімався і я сказала Гарві: "Мене не цікавить нічого, крім роботи, будь ласка, не думай, що я йду з тобою з якоїсь іншої причини. Нічого не станеться", - йдеться в пості.

"Після того, як я це сказала, він замовк і був розлючений".

"Він провів мене до ліфту, схопивши і міцно тримаючи за руку", - також написала вона і додала, що почувалася "цілковито безпомічною".

Продюсер прошепотів, щоб вона нікому не казала про те, що сталося, заявила акторка. "Я сіла в машину і заплакала", - закінчує вона пост.