У Росії затримали українця, "причетного до "Правого сектора"

Роман Терновський - другий зліва Копирайт изображения sledcom.ru
Image caption Роман Терновський - другий зліва

У Ростовській області Росії затримали українця Романа Терновського, який нібито причетний до діяльності "Правого сектора". Про це повідомили у Слідчому комітеті Росії (СКР).

"Терновський в складі учасників організації "Правий сектор" неодноразово брав участь в пікетах, мітингах та інших суспільно-масових заходах на території України", - ідеться у повідомленні.

"Правий сектор" у Росії вважають екстремістською організацією, він заборонений рішенням Верховного суду.

"Використовуючи аккаунт у соціальній мережі Facebook, Терновський здійснював пропаганду діяльності організації "Правий сектор" серед користувачів інформаційно-телекомунікаційної мережі інтернет, у тому числі осіб, які постійно проживають на території Російської Федерації", - також повідомили в СКР.

"Вищевказані дії Терновського спрямовані проти інтересів Російської Федерації", - додали у повідомленні.

Українця затримали слідчі СКР і представники ФСБ Росії.

Під час обшуку за місцем проживання пана Терновського у Ростові-на-Дону виявили предмети одягу та інші особисті речі з символікою організації "Правий сектор", розповіли в СКР.

Затриманого взяли під варту.

Влітку на території Білорусі зник 19-річний українець Павло Гриб, який поїхав до Гомеля на зустріч із дівчиною. Згодом ФСБ Росії надало українським дипломатам інформацію, що він у СІЗО в Краснодарі. Його затримали за статтею "про тероризм".

Раніше у жовтні на українсько-російському кордоні зникли українські прикордонники. Потім з'ясувалося, що російські силовики арештували їх на два місяці та, ймовірно, побили при затриманні.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему