Аеропорт Одеси та київське метро повідомили про хакерську атаку

хакер Копирайт изображения Getty Images

Аеропорт "Одеса" та Київський метрополітен зазнали хакерської атаки.

Як йдеться у повідомленні аеропорту у Facebook, хакери атакували інформаційну систему летовища.

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" повідомило, що попри хакерську атаку працює в звичайному режимі, не працюють лише банківські сервіси.

ЗМІ також пишуть про атаку на сайт Мінінфраструктури. Підтвердження чи спростування цієї інформації поки що від відомства не було, однак його сайт не завантажується.

Раніше Служба безпеки України попереджала про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки на державні структури та приватні компанії.

За інформацією спецслужби, цілями зловмисників визначені великі державні та приватні компанії.

Згодом команда реагування на надзвичайні комп'ютерні події CERT-UA Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомила про початок нової хвилі кібератак на інформаційні ресурси України.

У відомстві попросили власників інформаційно-телекомунікаційних систем, інших інформаційних ресурсів, у першу чергу транспортної інфраструктури, а також пересічних інтернет-користувачів дотримуватися посилених вимог кібербезпеки.

27 червня, напередодні Дня Конституції, українські банки, енергетичні компанії, державні інтернет-ресурси та локальні мережі, а також деякі ЗМІ зазнали найбільшої хакерської атаки.

Тоді багато комп'ютерів були інфіковані вірусом Petya.A, який блокував роботу комп'ютерних систем і вимагав за розблокування грошову винагороду.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему