На "облави на призовників" у Львові ніхто не скаржився - військкомат

призовники

Автор фото, УНІАН

У львівському обласному військкоматі запевняють, що жодних скарг на перевірку документів та видачу повісток призовникам у Львові не надходило.

Зокрема, повідомляється, що 3 листопада патрульна поліція Львова провела операцію "Емігрант", у рамках якої "було виявлено й 12 призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу".

Їм вручили повістки про виклик на районні призовні комісії.

"При цьому ніхто ніким не затримувався і не супроводжувався, після отримання повістки ухильники поверталися далі відпочивати", - розповів обласний військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко під час брифінгу.

"Жодних законодавчих актів представниками районних військових комісаріатів порушено не було. Жодної скарги від оповіщених осіб нікуди не надходили", - запевнив він.

Олександр Тищенко також повідомив, що з Львівщини вже відправлено на службу до армії 60% від запланованої кількості призовників - залишилось відправити ще близько 300 осіб.

За словами очевидців, перевірки документів проводилися у ресторанах та розважальних закладах Львова, зокрема у проїзді Крива Липа.

Раніше схожі заходи правоохоронці провели в одному з нічних клубів Києва.

Такі дії викликали критику у багатьох користувачів соцмереж.