Вічний вогонь у Києві залили цементом

Вічний вогонь Копирайт изображения UNIAN

Вночі проти 7 листопада невідомі залили цементним розчином "Вічний вогонь" у парку Вічної Слави в Києві - про це повідомили у міській адміністрації.

Коли поліція прибула на місце події зранку, то знайшла вісім відер, в яких порушники імовірно принесли розчин цементу, додали у повідомленні.

"Подібні акти вандалізму - ганебний приклад неповаги до історії та пам'яті героїв. Впевнений, що вандалам не уникнути відповідальності. Ми сподіваємось, що правоохоронці оперативно встановлять осіб, які це зробили", - заявив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Він сподівається, що знайти порушників допоможе відео із камер спостереження.

Пам'ятник практично одразу відновили.

Мотиви вчинку поки що невідомі, додали у мерії.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Передають, що пам'ятник майже одразу відновили

Водночас заступник керівника штабу у Всеукраїнському союзі ветеранів АТО Віталій Чорний написав на Facebook, що "невідомі патріоти загасили пекельний вічний вогонь".

6 листопада відзначають річницю визволення Києва від нацистів. Передають, що напередодні люди традиційно приходили до "Вічного вогню" з червоними гвоздиками.

За словами кореспондента ВВС, очевидці на місці кажуть, що ввечері біля пам'ятника було багато квітів, однак вночі їх нібито забрали.

Це не перший випадок вандалізму щодо меморіалу: у квітні невідомі викрали бронзові деталі "Вічного вогню".

Раніше в Україні часто руйнували пам'ятники радянським діячам, але згодом більшість із них демонтували у рамках декомунізації.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему