На сина Авакова надягли електронний браслет

Олександр Аваков

Автор фото, UNIAN

Правоохоронці надягли електронний браслет контролю на сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Про це син міністра повідомив на Facebook і оприлюднив фото.

"Все відповідно до закону, в рамках якого доведу абсурдність ангажованих звинувачень!" - написав він.

Автор фото, Олександр Аваков

Підпис до фото,

Олександр Аваков проілюстрував свій пост фотографією

Раніше у НАБУ заявили, що для Олександра Авакова не вистачило електронних браслетів, аби виконати рішення суду.

Зауважували, що у НАБУ не має права закуповувати браслети, а "поліція їх не дає".

1 листопада фігуранту "справи рюкзаків" - синові очільника МВС Арсена Авакова Олександру суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Також суд зобов'язав Авакова-молодшого носити так званий "електронний браслет", і повідомляти органи слідства про зміну адреси свого проживання.

У ЗМІ раніше з'являлися повідомлення, що рюкзаки придбали через підприємства, підконтрольні Олександру Авакову, сину міністра МВС.

Арсен Аваков раніше заявляв, що ні він, ні його родина не мають стосунку до постачальників рюкзаків МВС. За його словами, процедура закупівлі рюкзаків була прозорою.

У лютому 2016 року у Youtube з'явилося відео з прихованої камери, на якому видно, як нібито син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков домовлявся з ймовірно екс-заступником глави МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства.

У програмі журналістських розслідувань "Схеми" зазначили, що це відео може стати доказом у справі про розкрадання коштів під час закупівлі рюкзаків.