Трамп назвав Кім Чен Ина "товстим коротуном"

Дональд Трамп Копирайт изображения JIM WATSON
Image caption Трамп не виключає, що одного разу Кім Чен Ин стане його другом

Президент США Дональд Трамп назвав лідера Північної Кореї Кім Чен Ина "товстим коротуном" у своєму Twitter - і одночасно запропонував свою допомогу як посередника в конфліктах.

Під час візиту до В'єтнаму Трамп запропонував президенту цієї країни Чан Дай Куангу допомогу у вирішенні територіальної суперечки з Китаєм та іншими країнами регіону.

"Я дуже хороший посередник і арбітр", - сказав президент США.

Напередодні Північна Корея назвала турне Трампа п'ятьма азіатськими країнами "візитом розпалювача війни", і ще знову охрестила 71-річного президента США "дідуганом".

На нуступний день президент пан Трамп відповів північнокорейському лідеру в Twitter.

"Навіщо Кім Чен Ин ображає мене, називаючи"старим", адже я б НІКОЛИ не назвав його"товстим коротуном"? Ех, а я ж так намагаюся стати його другом - і, можливо, одного разу це станеться!"

У мікроблозі він також відповів своїм критикам, які напередодні доріканули йому за надто доброзичливі заяви на адресу президента Росії Володимира Путіна.

У відповідь на питання на прес-конференції у В'єтнамі, чи бачить він себе другом Кім Чен Ина, президент США сказав: "Це було б дивно, але така ймовірність існує".

Після візиту до В'єтнаму Дональд Трамп приїде до столиці Філіппін Маніли. Це остання зупинка його азіатського турне, потім він повернеться до Сполучених Штатів.

Новини на цю ж тему