У центрі Москви сталася перестрілка

"Москва-сіті" Копирайт изображения Getty Images

В одному з хмарочосів "Москва-Сіті" сталася перестрілка. За попередніми даними, постраждали щонайменше шестеро людей, серед них охоронці. Нападники втекли.

Слідчий комітет Росії вже порушив справу за статтею про замах на вбивство кількох людей.

За даними слідства, конфлікт стався між відвідувачами комплексу "Москва-Сіті" та охоронцями, а потім перейшов у перестрілку. Шестеро охоронців отримали вогнепальні поранення.

З повідомлення СК випливає, що інші учасники конфлікту втекли, бо їх розшукують. Інших подробиць слідство не повідомляє. У відомстві також не уточнили, із якої зброї стріляли під час конфлікту.

Деякі ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомляли, що пістолети були травматичними (поранення від такої зброї, офіційно теж класифікують як вогнепальні), інші видання не відкидають, що зброя була бойовою.

Також ЗМІ наводять різну інформацію про хід конфлікту. Зокрема, інтернет-видання Mash стверджує, що конфлікт почався між відвідувачами ресторану, а вже потім до нього долучилися охоронці.

Крім того, за даними "РИА Новости", серед постраждалих були два співробітники Росгвардіі, а нападники втекли на трьох дорогих автомобілях, які тепер шукає поліція. Джерела інформагентств заявляли, що допитали вже 30 свідків.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему